اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

اجاره خودرو در شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) به دو صورت با راننده و بدون راننده انجام میشود که هر کدام مزایا و کاربردهای خاص خود را دارند. اجاره ماشین با راننده بیشتر برای افرادی مناسب است که قادر به رانندگی نیستند یا نمیخواهند خودشان رانندگی کنند. همچنین در مسافرتهای تفریحی یا سفرهای کاری کوتاه مدت میتوانید از خدمات کرایه خودرو با راننده استفاده نمایید. خودروهای بدون راننده نیز برای افرادی مناسب است که به دلیل مسافرت کاری یا تفریحی برای مدت زمان کوتاهی به خودرو نیاز دارند. اما نمیخواهند هزینه راننده را پرداخت کنند. گردشگران خارجی یا افرادی که برای مدت کوتاهی در شهری اقامت دارند هم از جمله کسانی هستند که میتوانند از این نوع خدمات استفاده کنند.

در کل هر دو سرویس اجاره ماشین با راننده و بدون راننده مزایای خاص خود را دارند و بسته به شرایط و نیاز مشتریان یکی بر دیگری ترجیح داده میشود. برای آشنایی بیشتر با این سرویس‌ها در جوان سیر ولیعصر (عج)، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

اجاره خودرو با راننده یکی از گزینه‌های مناسب برای افرادی است که به دلایلی مانند خستگی، نداشتن گواهینامه رانندگی یا تمایل به صرفه‌ جویی در زمان، ترجیح میدهند از خدمات راننده استفاده کنند. در این نوع اجاره، خودرو به همراه یک راننده مجرب و متعهد در اختیار شما قرار میگیرد. راننده تمام مسئولیت رانندگی و هدایت خودرو را بر عهده دارد و شما میتوانید به راحتی در صندلی عقب استراحت کنید یا به کارهای خود رسیدگی کنید.

موارد اجاره ماشین با راننده

سرویس کرایه خودرو با راننده را میتوانید برای امور مختلفی استفاده نمایید. مثل:

۱. خودرو با راننده برای مجالس و تشریفات

جوان سیر ولیعصر (عج) به عنوان نمایندگی معتبر یوروپکار در ایران، خدمات اجاره ماشین با راننده برای مجالس و تشریفات را ارائه میدهد. این شرکت از خودروهای مدرن و کیفیت بالایی مانند تویوتا کمری، لندکروز و بنز S500 برای این سرویس استفاده می‌کند که همگی دارای تجهیزات ویژه‌ای برای استفاده در مراسم رسمی هستند. مشتریان میتوانند با سفارش قبلی، این خودروها را همراه با راننده مجرب برای حمل و نقل در مراسم و جلسات مختلف اجاره کنند. همچنین بیمه مسافرتی در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت که خود متضمن راحتی و امنیت آنها در طول سفر میباشد. با توجه به استانداردهای بالای کیفیت و خدمات، جوان سیر ولیعصر (عج) را میتوان به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای اجاره خودروی تشریفاتی در کشور به حساب آورد.

۲. خودرو با راننده برای ترانسفر فرودگاهی

اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج) برای ترانسفر فرودگاهی یک خدمت ویژه و مفید برای مسافران محسوب میشود. یکی از مهمترین دغدغه‌های مسافران (پرمشغله) در سفرهای هوایی، نحوه جابجایی امن و بدون استرس از فرودگاه به سمت آدرس نهاییشان میباشد. شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، با درک این موضوع، خدمت کرایه خودرو با راننده را برای ترانسفر از فرودگاه ارائه می‌دهد. مشتریان کافی است تصویر بلیط پرواز خود را از طریق اپلیکیشنهای پیام‌رسان قبل از ورود به کارشناسان شرکت ارسال کنند. سپس رانندگان ماهر شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، ظرف کمتر از یک ساعت پس از فرود هواپیما در فرودگاه جهت ترانسفر مناسب حاضر خواهند بود.

۳. اجاره خودرو با راننده برای گردگشگری و کارهای اداری

شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) خدمات کرایه خودرو با راننده را برای سفرهای گردشی و کاری نیز ارائه میدهد. مسافران و گردگشگران عزیز، میتوانند برای سفرهای تفریحی خود به شهرها و مناطق مختلف کشور از خدمات تور با خودرو و راننده بهره ببرند تا بدون نگرانی از مسیر و زمان، از جاذبه‌های گردشگری مورد علاقه خود بازدید کنند. همچنین افراد تجاری و کارمندان میتوانند برای سفرهای تجاری و کاری خود به شهرستانها و شهرهای مختلف کشور از خدمات کرایه ماشین با راننده بهره جویند تا بدون دغدغه رانندگی، به انجام امور کاری بپردازند.

۴. خودرو با راننده برای ارگانهای بزرگ دولتی و خصوصی

خودرو با راننده برای ارگانهای بزرگ دولتی و خصوصی

شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) با تجربه بیش از ۱۷ سال، در تامین خودروهای تشریفاتی برای اجلاس و همایشها، قادر است به طور حرفه‌ای خدمات تامین خودرو با راننده را برای نیازمندیهای گسترده تدارک ببیند؛ اگر شما نماینده یک موسسه یا ارگان دولتی، نیمه ‌دولتی و یا خصوصی هستید که به دنبال تامین اتومبیلهای مشابه از یک برند و رنگ در تعداد زیاد برای استفاده در مراسم و مناسبتهای ویژه هستید، جوان سیر ولیعصر (عج) میتواند با تجربه طولانی خود در این زمینه، نیازمندی شما را برآورده کند. این شرکت در طول سالهای فعالیت خود خدمات متعددی را برای سازمان‌های مختلف ارائه کرده است. با اطمینان کامل می‌توانیم بهترین کیفیت خدمات را با قیمت مناسب تأمین نماییم.

شرایط اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

شرایطی که در رابطه با خدمات اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)‌ وجود دارد، به شرح زیر هستند:

 1. نیاز به ارائه مدرک نیست؛ برای اجاره خودرو با راننده نیاز به ارائه مدارک شناسایی، چک، سفته و یا ضمانت‌نامه دیگر ندارید.
 2. اجاره خودرو به ‌صورت ساعتی یا روزانه؛ میتوانید خودروی مورد نظر خود را به ‌صورت ساعتی یا روزانه اجاره کنید. برای مثال، اگر میخواهید برای انجام کارهای اداری یا شخصی از خودرو استفاده کنید، میتوانید آن را به‌ صورت ساعتی اجاره کنید. اما اگر قصد دارید به سفر بروید، باید خودرو را به‌صورت روزانه اجاره کنید.
 3. اجاره خودرو برای سفر؛ اگر قصد دارید با خودروی اجاره‌ای با راننده به سفر بروید، باید هنگام رزرو خودرو، این موضوع و شهر موردنظر خود را به نمایندگان ما اطلاع دهید. بدین ترتیب، قرارداد رزرو خودرو را بر اساس شرایط سفر شما خواهیم بست.
 4. تحویل خودرو جلوی درب فرودگاه؛ اگر میخواهید به استقبال مسافران خود در فرودگاه بروید، میتوانید از خدمات تحویل خودرو جلوی درب فرودگاه استفاده کنید. در این صورت، خودروی مورد نظر با راننده جلوی درب فرودگاه منتظر شما خواهد بود.
 5. رانندگان تشریفاتی؛ رانندگان تشریفاتی به اصول تشریفات کاملاً مسلط هستند. همچنین میتوانید درخواست راننده مسلط به زبان انگلیسی هم داشته باشید.
 6. رانندگان آموزش‌دیده؛ برای سفرهای خارج از شهر و گردشگری نیز رانندگان آموزش‌ دیده در مجموعه جوان سیر ولیعصر (عج) آماده خدمت‌رسانی هستند. این رانندگان با مسیرهای مختلف آشنا هستند و میتوانند سفری ایمن و لذت ‌بخش را برای شما رقم بزنند.
 7. مسئولیت خسارت در صورت تصادف؛ در صورت تصادف خودرو اجاره‌ای با راننده، تمام خسارات‌، برعهده شرکت خواهد بود و هیچگونه مسئولیتی متوجه شما نیست.

مزایای اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

مزایای اجاره خودرو با راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

در صورتی که اقدام به کرایه خودرو با راننده از شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) نمایید، از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد.

۱. راحتی و آسودگی

یکی از مهم‌ترین مزایای اجاره خودرو با راننده، راحتی و آسودگی آن است. شما میتوانید بدون نیاز به رانندگی، از سفر خود لذت ببرید و به کارهای خود رسیدگی کنید. برای مثال، اگر قصد دارید به یک سفر تفریحی بروید، میتوانید بدون نگرانی از رانندگی، از مناظر اطراف خود لذت ببرید و به مکانهای مختلف بروید. یا اگر سفر کاری در پیش دارید، میتوانید بدون نیاز به رانندگی، به جلسات کاری خود بروید و از انجام کارهای اداری خود لذت بیشتری ببرید.

۲. صرفه‌ جویی در زمان

رانندگی می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد. به کمک خودروهای اجاره‌ای با راننده، میتوانید زمان خود را صرف کارهای مهم‌تر کنید. برای مثال، اگر قصد دارید به یک سفر بین‌شهری بروید، میتوانید با اجاره خودرو با راننده، زمان خود را صرف استراحت یا انجام کارهای دیگر کنید. یا اگر در یک سفر کاری به سر میبرید، میتوانید با اجاره خودرو با راننده، زمان خود را صرف آماده ‌سازی برای جلسات کاری یا انجام کارهای اداری کنید.

۳. امنیت و آرامش خاطر

رانندگی در جاده‌ها میتواند خطرناک باشد. با کرایه ماشین با راننده، می‌توانید از امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار شوید. رانندگان شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، مجرب و متعهد هستند و تمام نکات ایمنی را رعایت میکنند. همچنین، این شرکت، بیمه کامل بدنه و شخص ثالث را برای خودروهای خود ارائه میدهد.

۴. عدم نیاز به گواهینامه رانندگی

اگر گواهینامه رانندگی ندارید، میتوانید با کرایه خودرو با راننده، از سفر خود لذت ببرید. شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، خودروهایی را برای اجاره، ارائه میدهد که نیازی به گواهینامه رانندگی ندارند. این خودروها معمولاً خودروهایی هستند که برای افراد مسن یا افراد دارای معلولیت مناسب هستند.

۵. امکان استفاده از خدمات اضافی

شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، خدمات اضافی مختلفی مانند ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و … را نیز ارائه میدهد. با استفاده از این خدمات، می‌توانید سفر خود را به ‌طور کامل برنامه ‌ریزی کنید. برای مثال، اگر قصد دارید به یک سفر کاری بروید، میتوانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) استفاده کنید. این خدمات شامل حمل و نقل شما از فرودگاه به محل اقامت و بالعکس میشود. یا اگر قصد دارید به یک سفر تفریحی بروید، میتوانید از خدمات گشت شهری شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) استفاده کنید. این خدمات هم شامل بازدید از مکان‌های گردشگری مختلف در شهر یا کشور مورد نظر هستند.

اجاره خودرو بدون راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

اجاره خودرو بدون راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، همچنین خدمات اجاره خودرو بدون راننده را با شرایط مناسب و تخفیفهای ویژه به مشتریان ارائه میدهد. با استفاده از این خدمات شما نیازی به پرداخت هزینه‌هایی مانند نگهداری، تعمیرات، تعویض لاستیک و بیمه خودرو نخواهید داشت. شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) با بزرگترین پارک خودروهایش در کشور، امکان اجاره خودروهای لوکس و اقتصادی را بدون نیاز به چک یا سند ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که هزینه اجاره با افزایش تعداد روزهای رزرو شده کاهش می‌یابد. تمام خودروها تحت مالکیت این شرکت هستند و بیمه میباشند.

شرایط کرایه خودرو بدون راننده در جوان سیر ولیعصر (عج)

به منظور اجاره خودرو بی راننده از طریق شرکت جوام سیر ولیعصر (عج)، شرایط ویژه‌ای وجود دارد؛ شرکتهای اجاره خودرو معمولاً شرایطی را برای کرایه ماشین تعیین میکنند که اغلب به نفع خودشان است. این موضوع ممکن است متقاضیان را از تصمیم به استفاده از خودروهای اجاره‌ای بازدارد. اما تلاش اصلی در جوان سیر ولیعصر (عج)، فراهم آوردن شرایطی است که مشتریان بتوانند بدون نگرانی خاصی از خدمات کرایه خودرو بدون راننده در آن استفاده کنند. در ادامه جزئیات کامل این شرایط را شرح خواهیم داد.

۱. استعلام شغلی

اولین شرطی که برای کرایه ماشین بدون راننده در مجموعه جوان سیر ولیعصر (عج) باید اجرا کنید، ارائه مدارک شغلی و اقتصادی است. ارائه این مدارک به مجموعه اجازه میدهد تا از توان مالی شخص برای پرداخت هزینه‌های احتمالی خسارت به خودرو اطمینان حاصل کند. شما می‌توانید فیش حقوقی یا سایر مدارک مربوط به شغل و درآمد خود (مثل حکم کارگزینی، گواهی اشتغال به کار و …) را به کارشناسان ارائه دهید. البته این مدارک تنها ملاک اجاره خودرو نیستند و هر فردی با توان مالی کافی میتواند از خدمات مجموعه استفاده کند.

۲. استعلام آدرس محل سکونت

آدرس محل زندگی شما توسط کارشناسان بازدید میشود. کافی است در ثبت درخواست، آدرس دقیق خود را وارد کنید تا محل سکونت شما نیز همزمان با تحویل خودرو بازدید شود. این کار برای اطمینان از محل سکونت متقاضی، صورت میگیرد. کارشناسان مجموعه، آدرس دقیق محل سکونت متقاضی را بررسی میکنند. همچنین، از محل سکونت وی بازدید می‌کند تا از صحت آدرس  مطمئن شوند.

۳. ارائه مدارک و ضمانتهای مورد نیاز به شرکت

علاوه بر موارد قبلی که گفتیم، به منظور استفاده از خودروهای بدون راننده در جوان سیر ولیعصر‌ (عج)، باید مدارک دیگری نیز ارائه دهید. برخی از مدارک درخواستی در این مرحله، برای ضمانت دریافت خودرو از سوی متقاضیان است. این مدارک شامل چک شخصی یا کارمندی، سند ملکی و خودروی شخصی همراه با سند هستند. سایر مدارک درخواستی در این مرحله، برای احراز هویت متقاضیان ارائه دریافت میشوند. این مدارک شامل شناسنامه، کارت ملی و گواهینامه رانندگی میشوند. در بخش بعدی، تمامی مدارک ضروری برای اجاره ماشین بدون راننده در جوان سیر ولیعصر (عج) را معرفی خواهیم کرد.

✔️ مدارک شناسایی

برای افراد ایرانی، ارائه شناسنامه و کارت ملی با تاریخ معتبر کافی است. شناسنامه باید دارای حداقل شش ماه و کارت ملی حداقل دو سال اعتبار باشد. برای افراد خارجی، ارائه پاسپورت با تاریخ معتبر کافی است. پاسپورت باید دارای حداقل سه ماه اعتبار باشد. اصالت تمامی مدارک شناسایی، برای مجموعه بسیار مهم است. مجموعه جوان سیر ولیعصر (عج)، مدارک شناسایی را با دقت بررسی میکند تا از صحت آنها اطمینان حاصل کند. همچنین تمامی مدارک شناسایی و سایر مدارکی که متقاضیان برای اجاره خودروهای بدون راننده ارائه میدهند، باید به نام متقاضی باشند. این موضوع برای اطمینان از هویت متقاضی و جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی انجام میشود.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو توسط افراد غیر مقیم کشور عبارت است از:

 • ارائه کپی از پاسپورت برای تایید هویت و شناسه ملی.
 • ارائه گواهینامه رانندگی معتبر بین‌المللی یا گواهینامه معتبر محل سکونت فعلی
 • ارائه بلیط رفت و برگشت هواپیما به منظور تایید سفر قانونی به ایران و تاریخ بازگشت.
 • ودیعه‌ای به عنوان ضمانت اجاره خودرو تا تاریخ بازگشت نیز باید ارائه شود تا در صورت وقوع خسارت از بتوتن از آن استفاده نمود.
✔️ چک

مجموعه جوان سیر ولیعصر (عج)، برای اطمینان از بازگرداندن خودرو در موعد مقرر و سالم، از متقاضیان ضمانتهایی دریافت می‌کند. یکی از این ضمانتها، چک شخصی یا کارمندی است. چک باید:

 • به نام متقاضی باشد.
 • از حساب جاری باشد.
 • مبلغ چک با توجه به نوع و ارزش خودرو تعیین میشود.

شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، برای محاسبه مبلغ چک، قیمت کل روز خودرو را در نظر میگیرد. به عنوان مثال، اگر قیمت روزانه یک خودرو 10 میلیون تومان باشد، مبلغ چک ضمانت نیز 10 میلیون تومان خواهد بود. در پایان قرارداد اجاره، چک به متقاضی بازگردانده میشود.

✔️ سند ملکی

سند ملکی، یکی دیگر از ضمانت‌هایی است که متقاضیان می‌توانند برای اجاره ماشین بی راننده ارائه دهند. سند ملکی که ارائه میدهید باید:

 • به نام متقاضی باشد.
 • دارای اصالت باشد.

این سند ملکی به عنوان ضمانت نزد مجموعه باقی میماند تا قرارداد اجاره به پایان برسد. در صورت بروز خسارت، مجموعه میتواند از سند ملکی برای جبران خسارت استفاده کند.

✔️ ماشین شخصی

در صورتی که خودروی شخصی متقاضی از ارزش خوبی برخوردار باشد، میتواند به عنوان ضمانت برای اجاره خودرو بدون راننده استفاده شود. خودرو باید:

 • به نام متقاضی باشد.
 • سالم و قابل استفاده باشد.

خودروی شخصی به عنوان ضمانت باید تحویل شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، گردد و تا پایان قرارداد اجاره نزد مجموعه باقی بماند. در صورت بروز خسارت، شرکت میتواند از خودروی شخصی برای جبران خسارت استفاده کند. لازم به ذکر است که خودروهای شخصی که برای ضمانت دریافت میشوند، در پارکینگ مجموعه جوان سیر ولیعصر (عج) نگهداری خواهند شد. پارکینگ مجموعه از لحاظ امنیتی کاملا تضمین شده است.

نکات مهم در اجاره خودرو بدون راننده از جوان سیر ولیعصر (عج)

نکات مهم در اجاره خودرو بدون راننده از جوان سیر ولیعصر (عج)

موارد مهمی که باید قبل از اجاره خودرو بدون راننده در جوان سیر ولیعصر (عج) باید مد نظر قرار دهید عبارتند از:

۱. بیمه پایه: شامل خدمات امداد راهی، التزام به ایمنی، پوشش جامع در قبال سرقت و بیمه مسئولیت ثالث می‌شود. این بیمه برای تمامی خودروها به‌صورت رایگان ارائه می‌شود.

۲. بیمه کامل: پوشش وسیعی از خسارات احتمالی را برای خودروهای اجاره‌ای در بر میگیرد. این بیمه شامل موارد زیر است:

 • خسارات ناشی از تصادف
 • خسارات ناشی از آتش ‌سوزی
 • خسارات ناشی از سرقت
 • خسارات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و طوفان
 • خسارات ناشی از شکست شیشه
 • خسارات ناشی از پارگی تایر

💡بیمه کامل، هزینه بیشتری نسبت به بیمه پایه دارد.

۳. خدمات امداد راهی (ERA): خدمات امداد راهی، شامل کمک در صورت خرابی خودرو، پنچری لاستیک، قفل شدن در خودرو، اتمام بنزین و سایر موارد اضطراری میشود.

۴. التزام به ایمنی از جوان سیر ولیعصر (عج): یک پوشش بیمه‌ ای است که در صورت بروز خسارت به خودرو، خسارت را تا سقف مشخصی پرداخت می‌کند.

۵. پوشش جامع در قبال سرقت: در صورتی که خودرو به سرقت برود، خسارت را تا سقف ارزش خودرو پرداخت میکند.

۶. بیمه مسئولیت ثالث (ALI): بیمه مسئولیت ثالث، در صورت بروز خسارت به شخص ثالث، خسارت را تا سقف معین پرداخت میکند.

۷. حداقل فرانشیزها: فرانشیز، مبلغی است که در صورت بروز خسارت، باید توسط بیمه‌ گذار پرداخت شود.

۸. بیمه بدنه با حداقل مسئولیت (LDW): یک نوع بیمه بدنه است که در صورت بروز خسارت به بدنه خودرو، خسارت را تا سقف مشخصی پرداخت میکند.

اجاره خودرو با راننده و بی راننده در هر زمان و هر جا

اجاره خودرو با راننده و سفر کاروانی

شرکت جوان سیر ولیعصر (عج)، رضایت مشتریان را بر همه امور خود ترجیح میدهد. این شرکت به ‌طور مداوم و بدون وقفه، شرایط اجاره خودرو با راننده و بی راننده را در تهران و سایر شعب خود بروزرسانی میکند تا تجربه تامین خودرو را برای مشتریان خود آسان‌تر و مقرون ‌به‌ صرفه‌تر نماید. تجربه سالها فعالیت جوان سیر ولیعصر (عج) در زمینه کرایه انواع خودرو، به این شرکت آموخته است که علاوه بر حفظ مشتریان فعلی، باید تلاش کند تا تجربه تامین خودروی مورد نیاز را برای مشتریان خود هر بار بهتر و لذت ‌بخش‌تر کند.

بازگشت به بالا