نمایندگی یوروپکار (Europcar) در ایران

نمایندگی یوروپکار در ایران

نمایندگی یوروپکار در ایران را شرکت جوان سیر ولیعصر (عج) بر عهده دارد و اجاره خودرو یوروپکار یکی از خدماتی است که ارایه می‌دهد.

یوروپکار Europcar Mobility Group، یک شرکت اجاره اتومبیل فرانسوی است که در سال 1949 در پاریس تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در Voisins-le-Bretonneux، فرانسه قرار دارد. در حال حاضر این شرکت، در ایران و دیگر کشورهای خاورمیانه، آسیای غربی، اقیانوسیه، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آفریقا و اروپا، نمایندگی دارد.

این شرکت در طول سالها، تغییرات مالکیت زیادی را تجربه کرده است. در ابتدا مالک آن رنو، شرکت بین المللی Wagons-Lits و Accor بود. بعداً به زیرمجموعه گروه فولکس واگن تبدیل شد و سپس توسط شرکت سرمایه گذاری Eurazeo خریداری شد. بالاخره شرکت یوروپکار در سال‌های اخیر، توانست خدمات و حضور خود را در بازار با انجام چندین خرید و مشارکت گسترش دهد.

Europcar حمایت مالی از تیم های ورزشی و مسابقات، از جمله فرمول یک، رالی پاریس-داکار، گلف، اسب دوانی، ماراتن ها و دوچرخه سواری حرفه ای جاده را انجام داده است. این شرکت با پیوستن به پیمان‌های مهم بین‌المللی نظیر سازمان ملل و همکاری با گروه‌هایی مانند WeForest در تلاش برای احیای جنگل‌ها، نشان داده است که حفظ محیط زیست یکی از برنامه‌های اولویت‌دار آن است. همچنین در طرح‌هایی نظیر “منشور سبز” فعالانه شرکت کرده تا به حفظ محیط زیست کمک کند.

با این همه، این شرکت با اتهامات بیش از حد شارژ کردن مشتریان برای تعمیرات خودرو در استرالیا و انگلیس مواجه شده است.

در ژوئیه 2022، Europcar توسط Green Mobility Holding، یک کنسرسیوم به رهبری گروه فولکس واگن، Attestor و Pon Holdings، خریداری شد.

یوروپکار جوان سیر ولیعصر (عج)؛ پیشگام در خدمات اجاره خودرو در ایران

یوروپکار جوان سیر ولیعصر (عج)

شرکت خدماتی تشریفاتی جوان سیر ولیعصر (عج)، نزدیک به ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل و نقل، نمایندگی یوروپکار در ایران را دارد و می‌تواند از این کمپانی بزرگ، خودروهایی با کیفیت و متنوع را برای مشتریان ایرانی اجاره کند. این شرکت با اجاره خودروهای شخصی و حمل و نقل عمومی از Europcar، خدمات تامین خودرو را در سطحی فراتر از انتظار مشتریان ارائه می‌دهد.

علاوه بر اینها، جوان سیر ولیعصر (عج) به عنوان نماینده رسمی یوروپکار در ایران، امکان اجاره خودروهای این شرکت بزرگ را برای مسافران خارجی به ایران و همچنین ایرانیان عازم سفر به خارج از کشور فراهم خواهد آورد.

هدف جوان سیر ولیعصر (عج) از همکاری با یوروپکار

یوروپکار، بزرگترین شرکت اجاره خودرو در جهان، با همکاری شرکت خدماتی تشریفاتی جوان سیر ولیعصر (عج)، خدمات اجاره خودرو را در ایران به بهترین شکل ممکن، ارائه میدهد. این همکاری به مشتریان ایرانی این امکان را میدهد تا با توجه به نیاز و بودجه خود، خودروی مناسب را از میان طیف گسترده‌ای از خودروهای یوروپکار انتخاب کنند.

جوان سیر ولیعصر (عج)، با اخذ نمایندگی یوروپکار در ایران خدمات اجاره خودرو را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهد. کمپانی یوروپکار، همچنین متعهد به مسئولیت اجتماعی شرکتهاست و در تلاش برای کاهش تاثیر زیست محیطی خود میباشد. لذا در این زمینه اقدامات مثبتی به شرح زیر انجام میدهد.

 1. استفاده از خودروهای کم‌ مصرف‌تر و سازگار با محیط زیست: یوروپکار طیف گسترده‌ای از خودروهای کم‌ مصرف‌ و سازگار با محیط زیست را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این شرکت همچنین در حال سرمایه‌گذاری در فناوری‌های نوآورانه برای کاهش مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه‌ای است.
 2. سرمایه‌گذاری در فناوری‌های نوآورانه برای کاهش تاثیر زیست محیطی: یوروپکار در حال سرمایه‌گذاری در فناوری‌های نوآورانه برای کاهش تاثیر زیست محیطی خود است. این شرکت در حال توسعه فناوریهایی برای کاهش مصرف سوخت، کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و بازیافت خودروهای خود است.
 3. آموزش کارکنان در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکتها: یوروپکار به کارکنان خود در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکتها آموزش می‌دهد. این آموزش‌ها به کارکنان کمک میکند تا درک بهتری از تاثیر فعالیت‌های شرکت بر محیط زیست داشته باشند و بتوانند اقداماتی برای کاهش این تاثیر انجام دهند.
جوان سیر ولیعصر نماینده یوروپکار در ایران

با توجه به مواردی که گفتیم، همکاری با یوروپکار، می‌تواند به جوان سیر ولیعصر (عج) کمک کند تا ضمن بهره‌مندی از فناوریهای نوآوارانه و سودآوری بیشتر، کیفیت خدمات خود را افزایش دهد و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

مزایای نمایندگی یوروپکار در ایران برای جوان سیر ولیعصر (عج)

خدمات اجاره خودرو تشریفاتی در جوان سیر ولیعصر (عج) به لطف داشتن نمایندگی یوروپکار در ایران، با مزایای متعددی همراه است. از جمله این مزایا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته
 2. قیمت‌های ویژه و ارزان‌تر برای مشتریان ثابت
 3. خدمات پشتیبانی ویژه یوروپکار در طول مسافرت
 4. امکان تعویض خودرو در صورت نیاز در هر نقطه‌ای از جهان
 5. بیمه و مسئولیت‌پذیری کامل خودرو در داخل و خارج از کشور
 6. دسترسی به پارک خودروهای ویژه و لوکس یوروپکار در سراسر جهان
 7. امکان اجاره خودرو در ۱۶۰ کشور دنیا به صورت آنلاین و بدون نیاز به Credit Card، جهت سفرهای خارجی

خدمات اجاره خودروی یوروپکار جوان سیر ولیعصر (عج)

برخی نمونه‌های خدمات اجاره خودروی یوروپکار جوان سیر ولیعصر (عج) عبارتند از:

 1. اجاره خودرو یوروپکار برای مسافرت و تفریح: خودروهایی با کیفیت بالا و متنوع را برای مسافرت و تفریح مشتریان اجاره میدهد.
 2. اجاره خودرو یوروپکار برای انجام امور تجاری: خودروهای مناسبی را برای انجام امور تجاری مشتریان تامین میکند.
 3. اجاره خودرو یوروپکار برای حمل و نقل کالا: خودروهای متنوع و مناسبی را برای حمل و نقل کالای مشتریان اجاره میدهد.
 4. اجاره خودرو یوروپکار برای برگزاری مراسم و همایش‌ها: توانایی اجاره دادن خودروهای متنوع و باکیفیت برای برگزاری مراسم و همایش‌های مشتریان را دارد.
اجاره خودرو یوروپکار

جوان سیر ولیعصر (عج) به عنوان نمایندگی رسمی یوروپکار در ایران، خدمات اجاره خودرو را برای طیف گسترده ای از مشتریان از جمله مسافران، کسب و کارها و سازمانها ارائه میدهد. این شرکت همچنین خدمات اجاره خودرو به صورت بلند مدت و کوتاه مدت را دارد. نمایندگی یوروپکار (Europcar) جوان سیر ولیعصر (عج)، متعهد به ارائه خدمات اجاره خودرو با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

بازگشت به بالا